Autor: 5 wrz 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06.09.2020 – XXIII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Adoracja w Opawie po mszy św., a w Miszkowicach o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w Miszkowicach  o godz. 16.00.
  3. Próba dla dzieci komunijnych w Miszkowicach w czwartek o godz. 17.30.
  4. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania w najbliższą sobotę – 12 września – o godz. 15.00 w kościele w Miszkowicach. (Uwaga! pół godz. wcześniej na ten temat było inne ogłoszenie, obecne jest obowiązujące)
  5. Policja ostrzega przed oszustami – ulotki na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Grębla Maria, Grębla Helena oraz Aldona i Jan Ochmańscy. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 89 do 115.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Andrejczuk, Filipowicz, Guśtak. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne trzy rodziny z Opawy.

06.09.2020 – XXIII Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – ++ Rozalia Barnowska (imieninowa) i Ryszarda Jacewicz

Opawa           10.30 – 1). + Rębilas Krzysztof – r.śm.          2). + Stefan Kociołek – od siostry z rodziną

3). ++ Eugeniusz Nowakowski, Zofia Chlipała, o. Jacek Nowakowski,

4). ++ Zbigniew, Wincenty i Marta Pietrulewicz – od Teresy z rodziną,

5). ++ z rodziny Guśtak: rodzice, bracia i bratowe, ++ z rodz. Wąsowicz: Zdzisław, rodzice, bracia, + o. Jacek Nowakowski,

6). O zdrowie i Boże bł. dla Marka Ptaka,

7). O zdrowie dla kochanej Mamy – od męża i dzieci z rodzinami,

8). ++ Jan i Maria Kołodziej, Stanisław i Franciszka Guguł, Krystyna Harjasz, Mieczysław i Zbigniew Skoczeń – od rodziny,

9). + O. Jacek Nowakowski – od rodziny Guguł

10). ++ Wiesława i Adam Motak

Miszkowice  12.00 – ++ Stanisław Waligóra – 14 r.śm. i jego rodzice: Stanisław i Ludwika oraz

Leśniak: Wojciech, Józef i Józefa

Miszkowice 18.00 – w intencji Józia Ligockiego, podziękowanie za dar życia, o uzdrowienie,

Błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Częstochowskiej i siłę dla całej rodziny

08.09 – wtorek         18.00 – Miszkowice: + Jan Kubieniec – w r. śm. – od rodziny

09.09 – środa           18.00 – Miszkowice: ++ Rodzice: Michalina i Jan Król

10.09 – czwartek      16.30 – Opawa: +o.Jacek Nowakowski – w miesiąc po…od uczestników pogrzebu

11.09 – piątek           16.30 – Opawa:        za zmarłych polecanych w wypominkach (16.00 – Różaniec)

18.00 – Miszkowice: za zmarłych polecanych w wypominkach (17.30 – Różaniec)

12.09 – sobota         17.00 – Miszkowice: ++ Janina i Władysław Kowalczyk z racji urodzin – od rodziny

13.09.2020 – XXIV Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – + Krystyna Bednarz – rocz. śm.

Opawa           10.30 – ++ z rodziny Grochowskich

Miszkowice  12.00 – ++ Marcin Król – r.śm., Teresa i Franciszek Grus, Piotr Król