Autor: 27 wrz 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.09.2020 – XXVI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy doroczny odpust ku czci św. Michała Archanioła i Wszystkich Świętych. Msza święta Odpustowa w Miszkowicach o godz. 13.00. Na Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II. Mszy św. o 9.00 nie będzie.
  2. Odpust parafialny jest połączony ze Świętem Dziękczynienia za plony. Delegacje 6 sołectw składają dzisiaj dary przed ołtarzem dziękując bogu za plony, za owoce ziemi.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. W Miszkowicach będziemy się modlić w intencji powołań przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30 i na Mszy św. o 18.00. Po Mszy św. nie będzie już adoracji.
  4. Odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00.
  5. Od czwartku – 01.10. – zapraszam na nabożeństwa różańcowe zawsze pół godz. przed Mszą świętą. Dzieci klasy III i IV przychodzą obowiązkowo w Opawie w czwartki i w soboty, a w Miszkowicach w środy i w piątki.
  6. Próba dla dzieci komunijnych z klasy IV w Miszkowicach w czwartek o godz. 18.15.
  7. Spowiedź przed Pierwszą Komunią świętą odbędzie się w sobotę o godz. 00.
  8. Pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa w najbliższą sobotę.
  9. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania w sobotę o godz. 15.00 w kościele w Opawie.
  10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca i Uroczystość Pierwszej Komunii w Miszkowicach.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę pani Leśniak Jadwidze. W tym tygodniu kościół sprzątają rodzice dzieci pierwszokomunijnych
  12. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Motak, Nakoneczny, Tobiasz. Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne trzy rodziny.

27.09.2020 – XXVI Niedziela zwykła

Opawa           10.30 – ++ Elżbieta i Jan Przemyślak – od syna z rodziną

Miszkowice  13.00 – ODPUST PARAFIALNY

1). ++ Helena, Władysław, Kazimierz i Henryk Popławscy

2). + Janusz Popławski – 4 r. śm.

3). W intencji o pomyślny przebieg leczenia

4). Jolanta Ferderer 1 rocznica śmierci

01.10 – czwartek      16.30 – Opawa:

18.00 – Miszkowice: w int. powołań

02.10 – piątek           16.30 – Opawa:

18.00 – Miszkowice: ++ Henryk Rogas, Anna, Paweł, Józef  Dąbrowscy

03.10– sobota          16.00 – Miszkowice: Chrzest: Oliwia Maria Borkowska

17.00 – Miszkowice: w intencji Teresy o zdrowie i Boże błogosł. Z racji imienin

18.00 – Miszkowice: ++ Rodzice z obu stron: Zofia i Edmund Nasypany, Helena i Edward Rusek

04.10.2020 – XXVII Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – ++ Rodzice: Janina i Eugeniusz Kowal i Andrzej Kowalczyk

Opawa           10.30 – 1). + Michał Król – imieninowa,    2). + Aneta Daniszewska – 12 r.śm.,