Autor: 8 lis 2020

Marzy mi się taka Polska, w której ludzi traktuje się równo i jednakowo, bez względu na poprawność polityczną czy fejsbukową.

Chciałbym doczekać się sprawiedliwej i wychowawczej kary dla osób, które publicznie nawołują do zamordowania Kai Godek.

Chciałbym, dowiedzieć się czy i jakie wyroki otrzymają osoby, nawołujące do nienawiści i do zabijania bezbronnych i niewinnych dzieci.

Przypomnę, że aborcja jest zawsze wyrokiem śmierci na dziecku. Żadne dziecko nie należy do matki na tyle, że może je sobie zabić. Należy do matki na tyle, że ma je kochać i troszczyć się o nie.

Aborcja jest morderstwem. Nie zmienią tego żadne niedorozwinięte majaczenia choćby i całej Europy. Prawo Boże jest niezmienne. Przykazanie V „Nie zabijaj”, dane od Boga chroni każde życie ludzkie. Życie ludzkie rozpoczyna się od poczęcia.

Za zabójstwo dziecka (aborcję) odpowiada matka, ojciec, lekarz, pielęgniarka, a także osoby wspierające prawo do aborcji oraz namawiający do niej. Odpowiedzialność każdego trzeba zbadać osobno.

Osoby dokonujące aborcji, czyniące to świadomie i dobrowolnie podlegają ekskomunice. To znaczy są wyłączone z Kościoła Katolickiego. Osoby popierające aborcję w zależności od odpowiedzialności i skutków też mogą być wyłączone z Kościoła, albo nie wolno im przystępować do sakramentów. Chyba, że do spowiedzi, jeśli się nawracają i zmieniają poglądy na zgodne z Jezusowymi.

Zachodzi pytanie co zrobić z władzami rządowymi lub lokalnymi, które pchają się do kościołów na różne uroczystości, a np. popierają aborcję? Musiały by przed wejściem do kościoła złożyć publiczną deklarację, bo ksiądz nie zawsze wie, co kto myśli i jak głosował, czy popierał marsze. Albo przynajmniej klęczeć pod chórem, a nie pchać się do przodu.

Niestety, żyjemy w świecie zhańbionym mordowaniem niewinnych ludzi w majestacie prawa. Cóż to za świat, cóż to za Polska, gdzie zaocznie zrzuca się winę za gwałt na już skrzywdzone dziecko i wydaje się na nie wyrok śmierci za grzechy gwałciciela lub może i matki i otoczenia.

Dorośli bawią się prawami Bożymi. Śmiech na sali. Kim jesteście Trybunale Konstytucyjny, czym jesteś Konstytucjo, że rozważacie sobie o jakiejś zgodności między sobą? Chcecie być ponad prawem Bożym? To wy będziecie decydować, czy można zabić dziecko i kiedy? Małe dzieci. Nie bawcie się tym, co należy do Boga.

Sprawdziłem. Te znaki w kształcie błyskawicy, którymi się opieczętowali żądni krwi manifestanci są znakami satanistycznymi. Nie ma z kim dyskutować. Coś się „Europie” nie podoba ta Polska katolicka, że takie hordy na nas wysyłają.

Rządzie nasz. Nie uginaj się, nie idź na kompromisy. Nie chcemy bogatej Polski, ani lubianej kosztem honoru, tradycji i wiary w Boga. Nie ugniecie się, to Naród będzie stał przy was.

=====================================