Autor: 20 cze 2021

20.06.2021 – XII Niedziela zwykła

1. Wczoraj odbyła się pielgrzymka do Wambierzyc. Z naszej parafii prawie 50 osób: dzieci, młodzieży i dorosłych pokłoniło się Matce Bożej, Wambierzyckiej Królowej Rodzin.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzimy dzień poświęcony pamięci św. Jana Pawła II. Na wieczornym nabożeństwie oddamy cześć relikwiom naszego świętego rodaka.
  3. Zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Miszkowic z numerów od 24 do 35.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: . Zapraszam do sprzątania kościoła kolejne rodziny z Opawy.

ZAPOWIEDZI     PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1). Przemysław Hajduk i Joanna Majchrzak, zam. w Niedamirowie  – zapowiedź II.

2). Wiktoria Rusnarczyk, zam. w Niedamirowie i Krystian Wojcieszko zam. w Kamiennej Górze – zapowiedź I.

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien to niezwłocznie zgłosić księdzu Proboszczowi.

Niech Pan Bóg błogosławi w przygotowaniu do Małżeństwa i na nowej drodze życia.

20.06.2021 – XII Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – + Józef Stołpiec – z okazji Dnia Ojca – od dzieci z rodzinami

Opawa           10.30 – ++ Grochowski Augustyn, Maria i Józef

Miszkowice   12.00 – + Stanisław Wacławik – 23 r.śm.

22.06 – wtorek          18.00 – Miszkowice: + Helena Błońska – od siostrzenicy Haliny Peitel z rodziną z Krynicy

Zdroju

23.06 – środa           18.00 – Miszkowice: ++ Janina i Władysław Kowalczyk – imieninowa – od rodziny

24.06 – czwartek      Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela