Autor: 14 lis 2021

14.11.2021 – XXXIII Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele w Polsce XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy zatrzymać się nad sytuacją chrześcijan zamieszkujących Liban. Jan Paweł II w 1997 roku Powiedział: „Liban to nie tylko kraj. To także przesłanie dla całego świata. Przesłanie Pokoju”.

Można złożyć ofiary do puszek na Liban.

1. Dzisiaj przypada także V Światowy Dzień Ubogich.
  2. Spotkanie dla dzieci komunijnych w środę o godz. 16.30 w kościele w Miszkowicach.
  3. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 1 do 14.
  4. Dziękuję za: sprzątanie kościoła i kwiaty następującym rodzinom: Kociołek, Dąbrowscy, Trojan, Przemyślak.
  5. Podziękowania za sprzątanie wokół kościoła i na cmentarzu na Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Zmarłych dla Rodzin z nr od 2 do 21.

14.11.2021 – XXXIII Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – ++ Teresa Trzpis (żona), Władysława i Henryk Trzpis (rodzice), Irena Trzpis i

Maria Paterek (siostry) – od męża Stanisława z synami: Pawłem i Markiem

Opawa           10.30 – ++ Kazimiera, Romuald Stelmach – od Oli z rodziną

Miszkowice   12.00 – + Jan Leśniak – 8 r.śm.

17.11 – środa           18.00 – Miszkowwice: + Ignacy Król -11 r.śm. – od żony i córek, i ++ jego rodzice: Maria i

Michał Król

18.11 – czwartek      16.30 – Opawa: + Trojan Stanisława – od koleżanki Jaśki z Lubina

19.11 – piątek           18.00 – Miszkowice: + Marek Pacek – od kuzynki Renaty i Krzysztofa