Autor: 22 sty 2022

23.01.2022 – III Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza 3 niedziela zwykła, decyzją papieża Franciszka od 2020 roku obchodzona jest jako Niedziela Słowa Bożego.
  2. Dziękuję osobom, które przygotowały parafialną uroczystość opłatkową. Dziękuję Rodzinie Jabłońskich za gościnne kolędowanie.
  3. W związku z opłatkiem kolęda z 22 stycznia przesunięta jest na dzisiaj. Jutro kolęda w Paczynie, a we wtorek w Paprotkach.
  4. W dniach 18-25 styczniaprzeżywamy kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2, 2). Na zakończenie tego tygodnia we wtorek obchodzimy  święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  5. Dzień wspomnienia św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii 28 stycznia w czwartek.
  6. W tym tygodniu jeszcze kancelaria czynna tylko w sobotę od 11.00 do 12.00.
  7. Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski zwraca się z prośbą o modlitwę w intencji BISKUPA SENIORA ZBIGNIEWA KIERNIKOWSKIEGO, który przebywa w szpitalu, w Legnicy. Jednocześnie Ksiądz Biskup prosi o modlitwę za wszystkich kapłanów naszej diecezji, którzy zmagają się w tym czasie z chorobą i cierpieniem.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom:…….
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom:…. Zapraszam kolejne rodziny.

23.01.2022 – III Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++  Rokickich: Rodzice: Zofia i Kazimierz

Opawa          10.30 – ++ z rodziny Grochowskich: Augustyn, Maria i Józef

Miszkowice  12.00 – ++ Teresa i Franciszek Przywoźni, Mieczysław Przywoźny i Brygida Szostak