Autor: 19 mar 2022

20.03.2022– III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj Gorzkie Żale w Miszkowicach później niż ostatnio – o 17.30.
  2. Na Misje św. Ad Gentes dla ośrodków prowadzonych przez polskich misjonarzy zebraliśmy 650 zł. Bóg zapłać.
  3. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na plebanii. Członków Rady proszę, aby teraz po Mszy św. odebrać w zakrystii materiały potrzebne na spotkanie.
  4. W środę spotkanie dla dzieci komunijnych i rocznicowych o godz. 16.30 w kościele w Miszkowicach.
  5. W czwartek obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów i Misjonarzy Męczenników.
  6. Trwając w jedności z Ojcem ŚwiętymBiskup Legnicki zachęca Przewielebnych Księży Proboszczów do poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi we wszystkich parafiach naszej diecezji na zakończenie wieczornej Mszy świętej w uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W naszej Parafii uczynimy to w piątek na Mszy św. o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski.
  8. Proszę składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. W Opawie panie z Rady Ekonomicznej będą zbierać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i wywóz śmieci.
  9. Rekolekcje Wielkopostne od 28 do 30 marca poprowadzi ks. Krzysztof Słotwiński.
  10. Otrzymaliśmy dotacje z Ministerstwa na kontynuację renowacji ołtarza głównego. Dziękuję pani Marii Lelek naszej parafiance za prowadzenie tego projektu.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Grębla Maria, Grębla Helena, Popławski Andrzej, Grzesiuk Jan. Zapraszam w sobotę na 9.00 rodziny z Jarkowic z nr 89 – 115.
  12. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: …. Zapraszam kolejne rodziny.

20.03.2022 – III Niedziela Wielkiego Postu

Miszkowice    9.00 – + Stołpiec Józef – imieninowa – od żony i dzieci z rodzinami

Opawa          10.30 – ++ Stefania, Piotr, Bronisław, Grażyna i Wojciech Skoczeń – od Oli z rodziną

Miszkowice  12.00 – + Jacek Dytko – od żony i córek