Autor: 2 kwi 2022

03.04.2022– V Niedziela Wielkiego Postu

1. W dniu dzisiejszym Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Miszkowicach o 15.00.
  2. Dzisiaj referendum. Jako chrześcijanie mamy obowiązek angażować się w życie społeczeństwa, w którym żyjemy i starać się ulepszać świat wokół nas. Trzeba więc by było pójść i zagłosować zgodnie z własnym sumieniem, a Pan Bóg to osądzi.
  3. Spotkania dzieci komunijnych i rocznicowych dopiero po świętach. Przed świętami już spotkań nie będzie.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.
  5. Świece wielkanocne na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  6. Próba dla osób, które w Wielkim Tygodniu chcą czytać Mękę Pańską i brać udział w Liturgii Słowa odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 12.00 na plebanii.
  7. W ramach pomocy dla potrzebujących i poszkodowanych na dzień dzisiejszy jest zapotrzebowanie na pralkę. Może być nowa lub używana byle na chodzie. W ramach pomocy można też zaofiarować podłączenie pralki. Osoby mogące pomóc proszę o kontakt ze mną.
  8. Dziękuję osobom, które składają ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na remont organów.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Nawrocka Wanda, Stefan Nowotny, Zofia Sendyk, Katarzyna Doskoczyńska, Szymonek Janina. Zapraszam w sobotę na 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 151 do końca.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Andrejczuk Józefa, Andrzej, Adrian, Jamro Anna, Jacek, Filipowicz Grażyna. Zapraszam kolejne rodziny.

03.04.2022 – V Niedziela Wielkiego Postu

Miszkowice    9.00 – + Wiesława Głód – 1 r.śm.

Opawa          10.30 –

1). + O. Jacek Nowakowski (do końca roku),

2).  O uwolnienie i złamanie słowa przekleństwa pokoleniowego nad rodzinami Panu Bogu wiadomymi (do maja)

3). ++ Franciszek i Zofia Majoch (do końca roku),

4). Ostowska Henryka – 12 r.śm. – od córki z rodziną

5). Blanka Prokocka z racji 3 rocznicy urodzin o błogł. Boże i potrzebne łaski – od dziadków

6). O pokój na świecie i w Polsce,

7). + Stanisława Trojan – urodzinowa,

8). + Maria Giemzik – 5 r.śm.,

9). ++ Irena Sałajczyk – 6 r.śm., Sabina, Emilia, Władysław, Józef i Wincenty Tobiasz, Stanisława Trojan,

10). ++ Firszt Anna – r.śm., Firszt Jan, Stanisław, Edward, Eugeniusz,

11). ++ z rodziny Bocheńskich,

12).++ Stanisław i Krzysztof Jeznach,

13). + Henryk Janiszewski – 1 r.śm. – od rodziny,

14). ++ z rodz. Wąsowicz: Zdzisław, Mikołaj, Emil, Jerzy, Wiktoria, Danuta,

15). Marek Ptak – o zdrowie i Boże bł.,

16). ++ Drozd Józef, Dorota, Marianna i Bronisław.

Miszkowice  12.00 – ++ Doskoczyńscy: Henryk – 15 r.śm., Stanisława, Józef, Walerian,

+ Zaucha Stanisław

07.04 – czwartek

16.30 – Opawa:     w intencji zmarłych polecanych w wypominkach (16.00 Różaniec)