Autor: 21 maj 2022

22.05.2022– VI Niedziela Wielkanocny

1. Dzisiaj w naszej parafii o godz. 12.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dziesięcioro dzieci po raz pierwszy przyjmie do swego serca Pana Jezusa w Komunii świętej. Odtąd te dzieci będą mogły już w pełni uczestniczyć w każdej Mszy świętej.  Po tej Mszy będzie odprawione nabożeństwo majowe. Wieczorem nabożeństwa już nie będzie.
  2. Dzieci komunijne uczestniczą według tradycji w Białym Tygodniu codziennie o godz. 18.00. W Białym Tygodniu Majówki w Miszkowicach będą odprawiane po Mszy św.
  3. W ramach dziękczynienia za dostąpienie zaszczytu udziału po raz pierwszy w Sakramencie Pokuty i Pojednania oraz w Najświętszym Sakramencie Eucharystii dzieci komunijne wyjadą na pielgrzymkę do Krzeszowa w najbliższa sobotę.
  4. Dzisiaj w naszej parafii przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Będzie ona trwać w godz. od 14.00 do 21.00. Zapraszam do odwiedzania kościoła i modlitwy. Szczególnie zapraszam Dzieci Komunijne wraz z rodzinami na chwilę adoracji.
  5. Próba dla dzieci rocznicowych w środę o godz. 16.30 w kościele w Miszkowicach. Na początek próby zapraszam też rodziców. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin w piątek o godz. 16.30.
  6. W czwartek 26 maja obchodzimy Dzień Matki.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. Dziękuję za przygotowanie kościoła Rodzicom dzieci komunijnych. W tym tygodniu kościół sprzątają Rodzice dzieci rocznicowych w sobotę o godz. 9.00.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym rodzinom z Niedamirowa: ………….. Zapraszam  kolejne rodziny. Proszę w tym tygodniu rozebrać Grób Pański.

22.05.2022 – VI Niedziela Wielkanocy

Miszkowice    9.00 – + Marek Pacek – 1 r.śm.

Opawa          10.30 – ++ Rodzice: Stanisław i Stanisława Kociołek – od rodziny

Miszkowice  12.00 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

23.05 – poniedz.

18.00 – Miszkowice: + Krystyna Zajkowska – w miesiąc po śmierci

24.05 – wtorek

16.30 – Opawa: + Marzena Pietrulewicz – od Sylwii i Klaudii z rodziną

18.00 – Miszkowice: o zdrowie i bł. Boże dla Sabiny Maślaniec i jej męża

25.05 – środa

18.00 – Miszkowice: ++ Rozalia Barnowska–35 r.śm. i Ryszarda Jacewicz–3r.śm.

26.05 – czwartek

16.30 – Opawa: o zdrowie i bł. Boże dla Sabiny Maślaniec i jej męża

18.00 – Miszkowice: w intencji Róży św. Michała Archanioła z okazji Dnia Matki za

żyjących i zmarłych