Autor: 2 lip 2022

03.07.2022 – XIV Niedziela zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dziękuję panu Wiesławowi Królowi naszemu sołtysowi za wykoszenie trawy wokół kościoła.
  3. W tym roku chcemy zorganizować kolejny Festyn Parafialny. Zapraszam na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę na godz. 16.00 osoby, które mogłyby pomóc w przygotowaniu festynu oraz Radę Parafialną.
  4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna tylko w soboty od 19.00 do 20.00.
  5. W niedzielę 17 lipca w parafii MB Królowej Polski w Legnicy o godz. 16.00 odbędzie się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej GiGFest z udziałem światowych artystów. Wstęp wolny.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiary i kwiaty następującym osobom: Marianna Nowotna i Maria Kruczek. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr 46 do 74.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Drozd Włodzimierz, Hajduk Zdzisława i Kazimierz. Zapraszam rodziny z Opawy.

ZAPOWIEDZI     PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:.

1. Michał Borys, zam. w Paprotkach i Mariola Mongiało, zam. w Czadrowie – zapowiedź II

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien to niezwłocznie zgłosić księdzu Proboszczowi.

NTENCJE     MSZALNE

03.07.2022 – XIV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Wiesława Głód – imieninowa

Opawa          10.30 –  1). + O. Jacek Nowakowski,