Autor: 9 lip 2022

10.07.2022 – XV Niedziela zwykła

1. W tym roku, po dłuższej przerwie wracamy do Festynu Parafialnego. Zapraszam na spotkanie organizacyjne dzisiaj na godz. 16.00 osoby, które mogłyby pomóc w przygotowaniu festynu oraz Radę Parafialną.
  2. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna tylko w soboty od 19.00 do 20.00.
  3. W przyszłą niedzielę 17 lipca w parafii MB Królowej Polski w Legnicy o godz. 16.00 odbędzie się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej GiGFest z udziałem światowych artystów. Wstęp wolny.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiary i kwiaty następującym osobom: ….. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr 75 do 84.
  5. Dziękuję panu Grzegorzowi Cebuli za wykoszenie trawy wokół kościoła w Opawie.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Malisz, Grochowski, Firszt, Wiśniowska. Zapraszam kolejne rodziny z Opawy.

ZAPOWIEDZI     PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:.

1. Michał Borys, zam. w Paprotkach i Mariola Mongiało, zam. w Czadrowie – zapowiedź III

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien to niezwłocznie zgłosić księdzu Proboszczowi.

NTENCJE     MSZALNE

10.07.2022 – XV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Patucha Anna – od syna Stanisława

Opawa          10.30 – ++ z rodziny Kociołków  – od córki Marii