Autor: 16 lip 2022

17.07.2022 – XVI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj w parafii MB Królowej Polski w Legnicy o godz. 16.00 odbędzie się Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej GiGFest z udziałem światowych artystów. Wstęp wolny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XXIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Niesiemy narodom pokój Chrystusa”. Po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. W Miszkowicach msze św. o godz. 9.00 i 12.00, a w Opawie o godz. 10.30.
  3. Festyn Parafialny już XI odbędzie się w Miszkowicach za trzy tygodnie, 7 sierpnia. Na Festyn zaproszony jest pan Stanisław Sielicki słynący z animacji konkursów, zabaw i turnieju rodzin. Gwiazdą Festynu będzie zespół muzyczno-wokalny SZYSZAK z Jeleniej Góry.
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiary i kwiaty rodzinie państwa Kopeć: Reginie, Agnieszce i Władysławie. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr 85 do 85 B.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Zych Danuta, Lompart Wioletta, Król Ewa i Mateusz, oraz za kwiaty: Liber Barbara, Janina, Król Maria. Zapraszam kolejne rodziny z Opawy.

NTENCJE     MSZALNE

17.07.2022 – XVI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ z rodziny Borys: Andrzej, Aniela i Józef – od rodziny

Opawa          10.30 – 25 rocznica ślubu Elżbiety i Wiesława Król oraz 17 rocznica urodzin Kamila