Autor: 1 paź 2022

02.10.2022 – XXVII Niedziela zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca w Miszkowicach msza św. w intencji powołań. Przed Mszą nabożeństwo różańcowe. W związku z tym po Mszy nie będzie już adoracji.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00, czyli godzinę wcześniej niż zwykle. Spowiedź przed Mszą w czasie nabożeństwa Różańcowego.
  4. We wtorek roczne wypominki za zmarłych.
  5. W sobotę Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa oraz festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej. Od 10.00 przeglądy zespołów, gry terenowe i konkurencje, dmuchańce i zabawy, o 15.00 Msza św. chórek dzieci z Nowego Sącza o 16.00 gala nagród z zabawą fantową.
  6. Kalendarz Liturgiczny: wtorek: św. Franciszka z Asyżu, środa: św. Faustyny Kowalskiej, piątek: Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i przygotowanie dekoracji na październik państwu Berdychowskim i Renacie Błońskiej.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Zuzanna Jamro, Anna Jamro, Dorota Gawron, Daria Grzebska, Justyna Król, Monika Kociołek. Zapraszam kolejne rodziny.

02.10.2022 – XXVII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Jolanta Serderer, Frączek: Stanisława, Mieczysław, Henryk i Oskar

Opawa          10.30 – 1). + O. Jacek Nowakowski,

2). ++ Franciszek i Zofia Majoch,