Autor: 22 paź 2022

23.10.2022 – XXX Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest Niedzielą Misyjną. Po raz 96 obchodzony jest Światowy Dzień Misyjny. Rozpoczyna on tydzień misyjny pod hasłem: „Będziecie moimi świadkami”. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone będą na Misje św., czyli wsparcie dla Misjonarzy i prowadzone przez nich parafie i wspólnoty w najuboższych karach misyjnych.
  2. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć kremówki papieskie na zakończenie tygodnia papieskiego św. Jana Pawła II. Kremówki są po 6 zł.
  3. Koncert ku czci św. Jana Pawła II odbędzie się dzisiaj w kościele MBR w Kamiennej Górze o godz. 19.00.
  4. Ucałowanie relikwii i Litania do św. Jana Pawła II w środę 26 października.
  5. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie w czwartek na godz. 18.00 na plebanię.
  6. Próba dla dzieci komunijnych w piątek o godz. 16.30 w kościele w Miszkowicach.
  7. Próba i egzamin dla kandydatów do Bierzmowania w sobotę o godz. 10.00 w Miszkowicach.
  8. Kartki wypominkowe przy wyjściu z kościoła. Zasady takie jak co roku.
  9. Za tydzień zmiana czasu na zimowy. Z soboty na niedzielę śpimy godzinę dłużej.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Borys Paweł i Borys Bogusława. Zapraszam rodziny z Paprotek od nr 11 do 17.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Jadeszko Bogusława, Stasikowska Iwona, Kumanowska Maria, Bieryt Krystyna. Zapraszam kolejne rodziny.

23.10.2022 – XXX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ z rodz. Lizoń: Krystyna, Franciszek, Jan, Adam i ++ z tej rodziny

Opawa          10.30 – ++ z rodziny Grochowskich: Augustyn, Maria i Józef

Miszkowice  12.00 – + Chochorowski Stanisław – 21 r.śm.

26.10 – środa                      18.00 – Miszkowice: o potrzebne łaski dla Piotra i jego rodziny

27.10 – czwartek      16.30 – Opawa: + Sabina Tobiasz – od sąsiadów

28.10 – piątek           18.00 – Miszkowice: + Jarosław Król – od chrześnicy Darii

29.10 – sobota         16.30 – Opawa: + Jarosław Król – od brata Zenka z rodziną