Autor: 25 gru 2022

25.12.2022 – Niedziela – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

1. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego składam wszystkim serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, radości i pokoju ducha. Niech Chrystus przychodzący na świat Syn Boży będzie Królem i Zbawicielem dla każdego z nas.
  2. Jutro w drugi dzień świąt porządek Mszy świętych niedzielny, ale bez nabożeństwa.
  3. We wtorek 27 grudnia Dzień Papieski i obrzęd poświęcenia wina św. Jana.
  4. Przedkolędowa zbiórka ministrantów we wtorek Opawa – godz. 16.00. Miszkowice godz. 17.00
  5. Wizyta duszpasterska – KOLĘDA rozpocznie się 28 grudnia w środę. Plan i szczegóły w załączeniu.
  6. W Krzeszowie koncert kolęd w wykonaniu zespołu TGD w środę 28 grudnia o godz.19.00.
  7. Tradycyjnie na zakończenie starego roku msza św. i nabożeństwo dziękczynne o godz.16.30 i o 18.00.
  8. Za tydzień 1 stycznia w nowy rok pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  9. Opłatek parafialny odbędzie się 6 stycznia na świetlicy w Opawie.
  10. Dziękuję osobom, które przygotowały dekorację świąteczną w kościele: choinki, szopkę i stroiki (Mirosława Berdychowska) i posprzątały kościół. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Nowotna Marianna z rodziną, Dytko Małgorzata, Flis Krzysztof.
  11. Dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej: szopki, choinek i stroików. Dziękuję za posprzątanie koscioła następującym osobom: Wysowski: Dariusz, Marcin, Kacper, Wojcieszko Krystian, Rusnarczyk Aneta i Kinga.

25.12.2022 – NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

Miszkowice     9.00 – 90 rocznica urodzin Heleny Kołodziejczyk

Opawa           10.30 –  w intencji Parafian

Miszkowice   12.00 –  w intencji Parafian

26 .12.2022 – Poniedziałek – święto św. Szczepana

Miszkowice    9.00 – + Remigiusz Nawrocki – 8 r.sm. – od żony i rodziny

Opawa          10.30 – ++ z rodziny Grochowskich: Augustyn, Maria, Józef

Miszkowice  12.00 – ++ Maria Mrok i Marcin Król

27.12 – wtorek          18.00 – Miszkowice: w intencji Panu Bogu wiadomej

28.12 – środa           18.00 – Miszkowice: ++ rodzice: Nasypany Edmund i Zofia, Rusek Helena i Edward

29.12 – czwartek      16.30 – Opawa: ++ brat Henryk Pęcherczyk – w miesiąc po śmierci i rodzice

18.00 – Miszkowice: + Elżbieta Policht – w miesiąc po śmierci

30.12 – piątek           18.00 – Miszkowice: + Eugeniusz Florczuk – imieninowa (Święto Świętej Rodziny)

31.12 – sobota         16.30 – Opawa:        na zakończenie starego roku dz.- bł w intencji parafian

18.00 – Miszkowice: na zakończenie starego roku dz.- bł w intencji parafian

01.01.2023 – NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

Miszkowice     9.00 – w intencji Parafian

Opawa           10.30 –

1). + O. Jacek Nowakowski,

2). + Olszak Melania – od dzieci z rodzinami,

3). + Helena Liber – 1 r.śm. – od siostry,

4). ++ Bogusława Rusnarczyk , Józef i Zofia Zieleń,

5).++Irena Sałajczyk,Sabina Tobiasz- 2 r.śm., Emilia, Władysław, Józef, Wincenty Tobiasz, Stanisława Trojan,

6). ++ z rodziny Skowrońskich: Elżbieta, Marcel, Jan, Józef, Anna, Tadeusz, Czesław Kaczor – 1 r. śm.

7). ++ Genowefa i Jan Kociołek, Stefania i Piotr Skoczeń, Jadwiga i Marian Mordarscy, Zofia i Jan Król

8). ++ Maria i Stanisław Jamro, Władysława i Błażej Król – od wnuczki Moniki z rodziną

9). ++ Maria, Kazimierz, Jan, Tadeusz, Józef z rodziny Nejman, Henryka i Wiesław z rodziny Wroneckich – od Jerzego z rodziną

Miszkowice   12.00 – Mieczysław Florczuk – w dniu imienin – o zdrowie i Boże błogosławieństwo