Autor: 11 lut 2023

12.02.2023 – VI Niedziela zwykła

1. Apel Przewodniczącego KEP o modlitwę za ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii:

Wobec ogromu cierpienia, jakie spowodowało trzęsienie ziemi na terenie Turcji i Syrii, apeluję do wszystkich biskupów, księży, osób życia konsekrowanego i wiernych świeckich w Polsce o modlitwę za ofiary i poszkodowanych w tym kataklizmie.   Niech dobry Bóg ma w swojej opiece wszystkie ofiary tej tragedii. Niech zmarłych obdarzy życiem wiecznym, a tym, którzy ocaleli, da nadzieję i duchowe umocnienie.

1. W tym tygodniu kancelaria parafialna nieczynna.
  2. Przypominam, że w Wielkim Poście nie przynosi się do kościoła kwiatów.
  3. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: …. Zapraszam do sprzątania kościoła  w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 139 do końca .
  4. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Lompart Wioletta, Zych Danuta, Król Ewa, Król Maria, Liber Krystyna i Barbara.

.

12.02.2023 – VI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Wiktoria, Jan, Anna Król

Opawa          10.30 – ++ Piotr, Stefania, Wojciech i Grażyna Skoczeń – od Oli z rodziną