Autor: 18 mar 2023

oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Miszkowicach

do wzięcia  udziału w

I  PARAFIALNYM  Konkursie  Wielkanocnym

1. Prace należy  przynieść  do kościoła   Wszystkich Świętych w Miszkowicach w dn. 02.04.2023 r. na godz. 11.30
  2. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w tym samym dniu ok. godz. 13.00 (po Mszy Św.) Zapraszamy  !!!

Organizator :   ks. Wiesław Florczuk – Proboszcz

regulamin  konkursu:

Celem konkursu jest rozpowszechnianie tradycji Świąt Wielkanocnych, wskazywanie różnorodności technik twórczych i rozbudzanie wyobraźni plastycznej wśród mieszkańców.

Warunki  uczestnictwa:

Uczestnikiem konkursu może być każdy mieszkaniec  naszej parafii z Jarkowic, Niedamirowa, Paprotek, Opawy, Paczyna i  Miszkowic oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Miszkowicach

1. Konkurs polega na samodzielnym rękodzielniczym  wykonaniu palmy wielkanocnej z materiałów naturalnych z ozdobami w postaci kwiatów z papieru czy bibuły i wstążek z tkaniny (niedopuszczalne jest stosowanie ozdób plastikowych; prace z tworzyw sztucznych zostaną odrzucone i  inie będą oceniane). W konkursie mogą brać udział prace indywidualne i zbiorowe (np. rodzinne, sołeckie, klasowe).
  2. Przewidywane są dwie  kategorie konkursowe :

a      –   najpiękniejsza palma wielkanocna

B       –   najwyższa palma wielkanocna

1. Praca musi mieć formę przestrzenną, Może być wykonana dowolną techniką.
  2. Praca musi być opatrzona danymi autora (imię, nazwisko, kategoria oraz nr telefonu wykonawcy). Przekazanie pracy na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem   zgody aby  pracę wraz z danymi wykonawcy opublikować  w mediach np. na stronie parafii.
  3. Prace należy przynieść do kościoła w dn. 02.04.2023 r. na godz. 11.30
  4. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w tym samym dniu ok. godz. 13.00 (po Mszy Św.).
  5. Po konkursie prace można zabrać do domu.
  6. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody.

Serdecznie  zapraszamy  do  udziału  w   konkursie

na palmę WIELKANOCNĄ !!!

UWAGA!!!

W dniu 25.03.2023r. o godzinie 14.00

w świetlicy wiejskiej w Jarkowicach

odbędą się warsztaty praktyczne z wykonywania

palm wielkanocnych.

Wszystkich chętnych z własnymi materiałami (bukszpan, bazie i inne roślinki, klej na gorąco, sznurek, bibuła, nici , wstążki i inne według uznania).

Serdecznie zapraszamy.

Aldona Ochmańska