Autor: 25 mar 2023

26.03.2023 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Bogu niech będą dzięki za dar Rekolekcji Wielkopostnych. Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu i obsłudze rekolekcji.
  2. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00. Droga Krzyżowa w piątek w obydwu kościołach.
  3. Dzień Papieski dzisiaj na Gorzkich Żalach.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na każdej mszy św. poświęcenie palm. Uroczysta procesja z palmami na Mszy św. o godz. 12.00 w Miszkowicach. Na tej mszy św. odbędzie się też finał Konkursu Palm Wielkanocnych i rozdanie nagród. Regulamin konkursu na tablicy ogłoszeń oraz w Internecie na stronie parafialnej w zakładce wydarzenia. Chętnych do udziału w konkursie prosimy o przybycie z palmami do kościoła na godz. 11.30. Adres strony parafialnej: miszkowice.pl
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Przygotowała ją grupa entuzjastów z naszej parafii. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. W tym dniu kancelaria nieczynna.
  6. Odwiedziny chorych comiesięcznych i zgłoszonych na święta – w sobotę 1 kwietnia od godz. 00.
  7. Przyszła niedziela to także pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych. Natomiast adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie ostatniego w tym roku nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 17.30.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom:
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Zych Dawid, Zych Janusz, Łyczko Elżbieta, Kondoł Weronika. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 121 do 150.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Król , Nowakowscy, Jarmo, Adamczyk oraz: Plizga Irena, Król Łukasz, Marzena, Zenon, Elżbieta, Gryszun Janina, Dumana Monika i Emilia.

26.03.2023 – V Niedziela Wielkiego Postu

Miszkowice    9.00 – ++ Lizoń Jan – 14 r.śm., Krystyna, Franciszek, Adam

Opawa          10.30 – + Zbigniew Pietrulewicz – od Oli z rodziną

Miszkowice  12.00 – ++ Maria i Grzegorz Bomba, Janina Wiśniewska – od rodziny

29.03 – środa

16.30 – Opawa:        + Grażyna Kurzawa – w miesiąc po śmierci

18.00 – Miszkowice: + Barbara Waligóra – od córki Beaty z rodziną

31.03 – piątek

16.30 – Opawa:        + Zygmunt Pawucki – od rodziny, ++ Zygmunt, Ryszard, Leonarda,

rodzice: Maria i Leon Prawuccy

18.00 – Miszkowice: + Jarosław Król – od stryja Henia z rodziną

01.04 – sobota

16.30 – Opawa:        + Krupczak Albina – od rodziny: córki i wnucząt

02.04.2023 – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej (18 r.śm.św.JPII)

Miszkowice    9.00 – + Stefania Popławska – 18 r.śm.

Opawa          10.30 –

1). + O. Jacek Nowakowski

2). + Zofia Janiszewska – od wnuczki Lucyny z rodziną, od wnuczki Sylwii z rodziną,  od synowej Kazimiery

3). ++ Bogusława i Antoni Rusnarczyk,

4). + Edward Kanak

5). + Henryk Janiszewski (2 r.śm.)  i Kazimierz Janiszweski (r.śm.)– od rodziny,

6). + Maria Giemzik – 6 r.śm.,

7). + Jarosław Król,

8). ++ Franciszek i Zofia Majoch – 1 r.śm.

Miszkowice  12.00 –  ++ Janina Kluba (r.sm.), Wiesław Kluba, Jan i Maria Błońscy, Cezary Postrożny

Adres trackback |