Autor: 9 kwi 2023

09.04.2023 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Alleluja!!! Chrystus zmartwychwstał!!! Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim parafianom oraz gościom przebywającym w tym czasie na terenie naszej parafii życzę wielu Łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.
  2. Bóg zapłać za Przygotowanie Bożego Grobu i Ciemnicy w Miszkowicach: Berdychowscy Mirosława i Sławomir, Pakiet Mirosław, Kurasz Henryk, Król Marta, Błońska Renata, Marzec Anna, Kowal Bogusława, Wacławik Maria, Mucha Elżbieta, Mazur Marek, Flis Krzysztof.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękuję ofiarodawcom, a są to m.in.: Kurasz Małgorzata Nowotna Marianna, państwo Chochorowscy, Frączek Kamila, Berdychowska Krystyna, Berdychowski Jan. Zebraliśmy  1400 zł, zakupione zostały kwiaty i nowe donice.
  4. Jutro – w Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy niedzielny.
  5. Ofiary z jutrzejszej tacy przeznaczone są na uczelnie katolickie w Polsce.
  6. Ostatnie wspólne spotkanie dla dzieci komunijnych i ich rodziców w piątek 14 kwietnia o godz. 16.30 w kościele w Miszkowicach.
  7. W piątek w oktawie Wielkanocy nie ma postu. Można spożywać pokarmy mięsne.
  8. Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 151 do końca.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty następującym osobom: Król Stanisława, Szkamruk Aniela, Skowrońska Halina. Zapraszam kolejne rodziny. Oczywiście przez najbliższe tygodnie nie ma potrzeby kupować, ani przynosić kwiatów.
  10. Dziękuję za przygotowanie Bożego Grobu i Ciemnicy rodzinom z Opawy z nr od 45 do 61. Dziękuję też panu Władysławowi Grochowskiemu za troskę o świece i wszelką pomoc w kościele oraz panu Andrzejowi Kociołkowi za odświeżenie Grobu Pańskiego.

09.04.2023 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Miszkowice    9.00 – w intencji Parafian

Opawa          10.30 – ++ Zdzisław i Emil Wąsowicz – 8 rocznica śmierci

Miszkowice  12.00 – ++ rodzice: Aleksandra i Henryk Stankiewicz, Zofia i Ryszard Ochmańscy