Autor: 28 cze 2015

Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2015 – XIII Niedziela zwykła
1. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30.
2. Spotkanie dla osób organizujących festyn parafialny dzisiaj o godz. 18.00 na plebanii.
3. W pierwszy czwartek miesiąca msza w intencji powołań i adoracja do godz. 20.00.
4. W tym tygodniu spowiedź pierwszopiątkowa pół godziny przed mszą św.
5. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca zmiana tajemnic żywego Różańca , adoracja Najświętszego Sakramentu i zbiórka ofiar na remont kościoła.
6. Także w przyszłą niedzielę po mszy św. za zgodą Biskupa Diecezji Legnickiej, a na prośbę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty po mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na ratowanie polskich cmentarzy za wschodnią granicą. Wyjazd organizuje pan Paweł Kasprzyk.
7. Doroczny Festyn parafialny odbędzie się w tym roku w niedzielę 9 sierpnia. Wszystkie dochody z festynu będą przeznaczone na zapłacenie za remont dachu kościoła w Miszkowicach.
8. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za ofiary następującym osobom: Błońska Grażyna, Błońska Lucyna, Błońska Klaudia, rodzina Ozgowicz, Jadwiga Zbozień. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 117 do 123.
9. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty następującym osobom: Janina Gryszun, Izabela Czyżowicz, Marzena Pietrulewicz, Maria Zbiejczyk, Aniela Szkamruk, Skowrońska Halina, Kaczor Maria. Zapraszam do sprzątania kościoła w Opawie w sobotę kolejne trzy rodziny z Opawy.
W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:
Adam Majda, zam. w Opawie i Magdalena Pitek, zam. w Głuszycy.
Tomasz Sondej, zam. w Lubawce i Magdalena Szulc, zam. w Jarkowicach.
Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. Proboszcza
28.06.2015 – XIII Niedziela zwykła
Miszkowice 9.00 – ++ Maria Błońska – r.śm., Jan Błoński i Janina Kluba
Opawa 10.30 – w intencji Barbary i Zenona Król – 35 rocznicy pożycia małżeńskiego