Autor: 3 paź 2015

04.09.2015 – XXVII Niedziela zwykła
1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca: adoracja, zmiana tajemnic i ofiary na kościół.
2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpocznie się peregrynacja obrazu św. Józefa. Będzie ona miała miejsce od 11 do 14 października. Obraz przybędzie do nas z Lubawki.
• Są przygotowane obrazy św. Józefa i modlitewniki. Można się na nie zapisywać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
• Proszę by panie z Żywego Różańca przygotowały i udekorowały stół, na którym ustawiony będzie obraz św. Józefa.
• Rodziny, które mieszkają przy głównej drodze proszone są o zawieszenie przy swojej posesji ozdób: wstążek, kolorowych bibułek, kwiatów itp.
• Poświęcenie obrazów św. Józefa dla tych, którzy się na nie zapisali oraz uroczyste oddanie w opiekę św. Patrona odbędzie się na Mszy św. powitalnej o godz. 17.00 w Miszkowicach. Dla tych, którzy nie mogą przyjść na 17.00 to poświęcenie odbędzie się na każdej mszy św.
• Zachęcam do udziału w tych spotkaniach ze św. Józefem. Na każdym spotkaniu czy to na mszy czy nabożeństwie oprócz modlitwy będziemy poruszać ważne kwestie dotyczące ojcostwa, macierzyństwa, relacji rodzinnych; i szukać odpowiedzi na problemy dotykające nas na co dzień.
3. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
4. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Pakiet Grażyna, Joanna Szulc-Wrona, Jadwiga Leśniak. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 162 do 172.
5. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Bożena Świerad, Dorota Sałak-Cebula, Wilczyńska Jadwiga, Rębilas Krystyna, Fecko Teresa. Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny.
04.10.2015 – XXVII Niedziela zwykła
Miszkowice 9.00 – + Remigiusz Nawrocki – imieninowa – od żony oraz ++ rodzice:
Julia i Remigiusz
Opawa 10.30 – 1). O zdrowie dla córki Izabeli – od rodziców i siostry 2). + Cecylia Majerska – od siostry Emilii z rodziną 3). + Michał Adamczyk 4). Dziękczynna za uratowanie życia Klaudii 5). ++ z rodziny Wąsowicz: Zdzisław, Emil, Jerzy, Mikołaj i Wiktoria oraz ++ z r. Guśtak, Jan Bołoz, Maria Matyja
Miszkowice 12.00 – 30 rocznica ślubu: Mariola i Mariusz Ogórek oraz 5 r. ślubu:
Jagoda i Piotr Rudzcy i o błogosławieństwo Boże w całej rodzinie

07.10 – środa 18.30 – Miszkowice: w int. Róży Różańcowej św. Michała (O godz.
18.00 Różaniec poprowadzą członkinie żywego Różańca).
08.10 – czwartek 16.30 – Opawa: int. wolna (16.00 – nabożeństwo różańcowe)
09.10 – piątek 18.00 – Miszkowice: w intencji Darii i Mateusza
10.10 – sobota 16.30 – Opawa: int. wolna