Autor: 10 lip 2016

10.07.2016 – XV Niedziela zwykła

1. W naszej parafii serdecznie witamy Ks. Biskupa Marka Mendyka, który przybywa z wizytą na zaproszenie harcerek ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacji Skautingu Europejskiego i życzymy błogosławieństwa Bożego. Ks. Biskup odprawi Mszę św. w Miszkowicach o godz. 12.00.
  2. Po Mszy św. można złożyć ofiary do puszek na wsparcie dla goszczących w naszej parafii harcerek, które zostały poszkodowane.
  3. Zbliżają się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. W ramach bogatego programu polecam spotkanie młodzieży w Krzeszowie 22 lipca – piątek oraz Mszę św. z Ojcem św. Franciszkiem na Jasnej Górze w czwartek 28 lipca.
  4. (W przyszłą niedzielę o sortowaniu śmieci.)
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty i za złożone ofiary następującym osobom: Topolski Jarosław, Ludwika Rokicka, Czuchońska Grażyna, Borys Maria, Halina Mazur i Marek Mazur. Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach w sobotę na  00 pozostałe  rodziny z  Paprotek.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i chóru oraz za kwiaty następującym osobom: Dziemieńczuk Zofia i Marta, Kinga Rusnarczyk, Agata Janor, Zuzanna Biel, Katarzyna Bołoz, Kazimierz Czubak. Zapraszam kolejne trzy rodziny.

10.07.2016 – XV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Alicja Baczyńska – 3 r.śm.

Opawa         10.30 – + Emilia Tobiasz – w rocznicę śmierci

Miszkowice  12.00 – ++ Wojciech Leśniak – 1 r.śm. i rodzice Józef i Józefa Leśniak

12.07 – wtorek         18.00 – Miszkowice: + Wiesław Majerski – od Róży św. Urszuli Ledóchowskiej

13.07 – środa          18.00 – Miszkowice: + Bernard Grus