Autor: 7 sie 2016

KAPELA GÓRALSKA „JANICKI”, rozmaite atrakcje, dobre jedzenie –

ZAPRASZAMY !!!!!

07.08.2016 – XIX Niedziela zwykła

1. Za dwa tygodnie Festyn Parafialny. Zapraszam do włączenia się przygotowanie festynu przez upieczenie ciasta. Proszę o wpisywanie się na listy tu w kościele lub w sklepach w Miszkowicach i w Jarkowicach.
  2. W tym roku w czasie Festynu Parafialnego – 21 sierpnia – całą oprawę muzyczną i folklorystyczną zapewni Kapela Góralska JANICKI, jak również w czasie Mszy św. przed festynem o godz. 12.00 w kościele w Miszkowicach.
  3. Spotkanie osób przygotowujących Festyn w poniedziałek o 18.30.
  4. W środę (10 sierpnia) na szczycie Śnieżki o godz. 12.00 odprawiona będzie msza św. odpustowa ku czci św. Wawrzyńca patrona przewodników górskich. Wstęp do Karkonoskiego Parku Narodowego jest w tym dniu bezpłatny.
  5. W dniach: 12 – 15 sierpnia odbędą się diecezjalne uroczystości odpustowe w sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Szczegółowy program Odpustu Krzeszowskiego wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.
  6. Dziękuję za kwiaty, ofiary i sprzątanie kościoła oraz terenu obok następującym osobom: Leśniak Zofia, Postrożna Iwona, Kornobys Józefa. Również dziękuję pani Wiolettcie Chochorowskiej za pielenie klombów przy kosciele.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom:

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Daniel Drozd, zam. w Niedamirowie i Paulina Pach, w Okrzeszynie – zap. III

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

07.08.2016 – XIX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Marek Dytko – rocz. śm.

Opawa         10.30 – 1). ++ Zofia i Marian Bocheńscy i Adam Motak

2). + Maria Jańczyk  – od chrześnicy z rodziną

3). ++ Marta (1 r.sm.), Zbigniew i Wincenty Pietrulewicz, Kożuch Genowefa i Józef

4). + Krzysztof,