Autor: 16 wrz 2016

11.09.2016– XXIV Niedziela zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się VI Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego.
  2. W poniedziałek w liturgii wspominamy Najświętsze Imię Maryi; w środę 14 września obchodzimy doroczne Święto Podwyższenia Krzyża świętego, a w czwartek wspominamy NMP Bolesną.
  3. Próba chóru w piątek o godz. 20.00.
  4. Zbiórka Ministrantów w Miszkowicach sobotę rozpocznie się mszą św. o godz. 12.00.
  5. Dożynki Gminne w sobotę w Lubawce rozpoczynają się Mszą świętą dziękczynną w kościele o godz. 14.00.
  6. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania w sobotę na godz. 18.00.
  7. W naszej parafii 11 października będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi ks. Bp Marek Mendyk. Wizytacja to okazja do pochwalenia się i zaprezentowania tego, co udało się zrobić przez ostatnie 5 lat w różnych dziedzinach: od duchowych aż po materialne.
  8. Zebranie Rady Ekonomicznej Opawy w czwartek o godz. 19.00.
  9. Dziękuję za kwiaty, ofiary i sprzątanie kościoła następującym osobom: Dytko Zofia, Kołodziejczyk Helena, Jede Grażyna, Wójcik Jerzy.. Zapraszam kolejne trzy rodziny w sobotę na 9.00.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: Malisz Maria, Jamro Danuta, Grochowski Władysław, Wiśniowska Lucyna, Firszt Jolanta. Zapraszam kolejne trzy rodziny z Opawy.

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Mariusz Sosnowski z Głuszycy i Agnieszka Filipowicz z Opawy – zapowiedź II
  2. Arkadiusz Jamro z Niedamirowa i Dorota Ogorzałek z Krzeszowa – zapowiedź II
  3. Krzysztof Raczkowski z Raszowa i Sylwia Raczkowska z d. Łukaszczyk z Paczyna – Z.I

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

11.09.2016 – XXIV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Marcin Król – rocznica śmierci

Opawa         10.30 – ++ Tytus i Maria Jamro – od syna z rodziną

Miszkowice  12.00 – + Krystyna Bednarz – 5 rocznica śmierci