Autor: 17 wrz 2016

18.09.2016– XXV Niedziela zwykła

1. W tym tygodniu obchodzimy w poniedziałek święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży w Polsce (przeniesione z niedzieli), a w środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  2. Zapraszam dzieci klasy trzeciej wraz z Rodzicami na spotkanie jutro, czyli w poniedziałek 19 września, na godz. 18.00 do kościoła w Miszkowicach. Na spotkaniu odbędą się zapisy do Pierwszej Komunii świętej.
  3. Próba chóru w piątek o godz. 20.00.
  4. Z powodu wizytacji kanonicznej w naszym dekanacie w tym roku Odpust Parafialny w kościele w Miszkowicach ku czci św. Michała Archanioła odbędzie się tydzień później niż zwykle, tzn. w pierwszą niedzielę października o godz. 13.00. Intencje mszalne byłyby odprawione w te same dni tylko o innych godzinach. W razie jakichś niedogodności proszę o kontakt w zakrystii.
  5. Zbiórka Ministrantów w Miszkowicach w sobotę o godz. 12.00.
  6. Zbiórka ministrantów w Opawie w sobotę o godz. 16.00.
  7. Spotkanie Rady Parafialnej w Miszkowicach w przyszłą niedzielę o godz. 18.00
  8. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
  9. Dziękuję za kwiaty, ofiary i sprzątanie kościoła osobom: Dytko Zofia, Kondoł Zuzia, Ola Jede, Zofia Nawrocka, Zofia Sproch, Rosiek Józefa, Bułaś Helena, Kopeć Agnieszka i Władysława, Kopeć Regina, Dębińska Mirosława. Zapraszam kolejne trzy rodziny w sobotę na 9.00.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Król, Zych, Lompart, Liber, Skoczeń. Zapraszam kolejne trzy rodziny z Opawy.

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Mariusz Sosnowski z Głuszycy i Agnieszka Filipowicz z Opawy – zapowiedź III
  2. Arkadiusz Jamro z Niedamirowa i Dorota Ogorzałek z Krzeszowa – zapowiedź III
  3. Krzysztof Raczkowski z Raszowa i Sylwia Raczkowska z d. Łukaszczyk z Paczyna – z.II
  4. Edward Kornobys, zam. w Niedamirowie i Zuzanna Biel, zam. w Niedamirowie – z. I

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

18.09.2016 – XXV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Marian Berdychowski i Henryk Włodarczyk

Opawa         10.30 – ++ Maria i Augustyn Grochowscy

Miszkowice  12.00 – ++ z rodz. Waligóra: Stanisław – 10 r.śm. i rodzice: Stanisław i Ludwika

21.09 – środa        13.00 – Miszkowice: pogrzebowa: + Janusz Popławski

18.00 – Miszkowice:  dziękczynno – błag. za Annę, Mirosława i Radosława Pakiet

22.09 – czwartek   16.30 – Opawa: + Elżbieta Przemyślak – 2 r.śm. – od syna z rodziną

23.09 – piątek        18.00 – Miszkowice: + Bożena Teterycz – od córek

24.09 – sobota      15.00 – Miszkowice: Chrzest: Kazimierz Ścisłowicz

16.30 – Opawa: + Paweł Guśtak – 4 r.śm. – od chrzestnej z rodziną

25.09.2016 – XXVI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Helena, Władysław, Kazimierz i Henryk z rodz. Popławskich

Opawa         10.30 – + Michał Adamczyk – 1 r.śm.

Miszkowice  12.00 – zaj. Michalina Kowal

02.10.2016 – XXVII Niedziela zwykła

Miszkowice  13.00 – Odpust Parafialny:

1). mąż + Piotr Walessa i rodzice: ++ Helena i Stanisław Kruczek

2). ++ Rodzice: Michalina i Jan Król