Autor: 22 paź 2016

23.10.2016 – XXX Niedziela zwykła – Misyjna

1. Dzisiejsza niedziela jest poświęcona Misjom świętym i rozpoczyna Tydzień Misyjny. Jest to czas pogłębienia naszej świadomości misyjnej. Wszyscy jako ochrzczeni według wezwania Chrystusa jesteśmy powołani i odpowiedzialni za głoszenie Dobrej Nowiny całemu światu.
  2. W ramach III Krzeszowskiej Nocy Wszystkich Świętych w Krzeszowie będzie miało miejsce Nocne Zwiedzanie po trasie specjalnej i przeplatane inscenizacjami z historii opactwa dnia 31 października o godz.22.00. Będzie można spotkać Michała Willmanna, Bernarda Rosę czy księcia Bolka I. Potrzebna będzie latarka i ciepłe ubranie. Czas zwiedzania 2 godziny. Koszt ….. . Zapisy w zakrystii po Mszy św. Ilość miejsce ograniczona.
  3. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy pilne proszę załatwiać telefonicznie.
  4. Wizytacja kanoniczna w środę w parafii NSPJ, a w przyszłą niedzielę w parafii MBR.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty i ofiary następującym osobom: Rogas Zofia, Wacławik Maria. Zapraszam do sprzątania kościoła ido grabienia liści w sobotę na  00 rodziny z Jarkowic z nr od 1do 11.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Dumana Monika, gryszun Janina, Plizga Irena, Król: Elżbieta, Marzena, Zenon i Bartek oraz za kwiaty rodzinom Biel i Kornobys. Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny z Opawy.

23.10.2016 – XXX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Marian Bijak – 2 r.śm. – od żony, dzieci, wnuczek i prawnuczka

Opawa         10.30 – ++ Józef, Katarzyna, Teresa Pustułka, Stanisława Gadzina, Piotr i

Bronisława Malisz