Autor: 5 lis 2016

06.11.2016 –  XXXII Niedziela zwykła

1. Zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami na spotkanie jutro, czyli w poniedziałek do kościoła w Miszkowicach na godz. 18.30. Na spotkanie dzieci przynoszą ze sobą karteczki potwierdzające udział w niedzielnej Mszy św.
  2. Próba chóru w czwartek o godz. 18.30.
  3. W piątek 11 listopada przeżywamy Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszam do licznego udziału we Mszy św. w Miszkowicach o godz. 18.00. Zapraszam na tę mszę św. poczty sztandarowe. Zachęcam wiernych by przynieśli znicze i zapalili je na grobie nieznanego żołnierza.
  4. Biskupi Polscy podjęli decyzję o dyspensie na dzień 11 listopada. W tym dniu obowiązywać będzie zwolnienie z postu dla wszystkich na terenie całej Polski.
  5. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana.
  6. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w tym miesiącu wyjątkowo w drugą sobotę, czyli 12 listopada w Opawie o godz. 17.00 i w Miszkowicach o godz. 18.00.
  7. W Opawie w Uroczystość Wszystkich Świętych zebraliśmy na tacę ofiary na nową nagłośnienie w kościele. Bóg zapłać.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła, grabienie liści i ufundowanie kwiatów następującym osobom: Beata Antkowiak, Janina Zbiejczyk, Letycja Łyczko, Zdzisław Kur, Maciej Kur, Jan Jordan, Aleksander Popławski, Grażyna Popławska, Violetta i Andrzej Popławscy. Dziękuję za złożenie ofiary na kwiaty osobom: Zofia Fabianowska, Helena Oparin, Ewelina Baziak i Rafał Hajduk, Wiesław Pakiet. Zapraszam do sprzątania kościoła i do grabienia liści w sobotę na  00 rodziny z Jarkowic z nr od 23 do 64.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Kaczor Wanda, Kaczor Dominika, Szkamruk Aniela, Król Stanisława. Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny z Opawy.

06.11.2016 – XXXII Niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – + Remigiusz Nawrocki – imieninowa – od żony

Opawa          10.30 – 1).  + Grażyna Kozicka – 12 r.śm.

2). ++ z rodziny Wąsowicz, Guśtak, Berdychowskich i Rzepiel

3). + Nejman Maria – 2 r.śm. – od męża z rodziną

4). ++ Irena Sałajczyk, Emilia, Władysław, Józef, Wincenty Tobiasz

Miszkowice  12.00 – ++ Karol Chochorowski i Marcel Szulc – z okazji imienin od dziadków i

wujka

07.11 – poniedz.    18.00 – Miszkowice: Msza św. wypominkowa za zmarłych

08.11 – wtorek        16.30 – Opawa:        Msza św. wypominkowa za zmarłych

09.11 – środa         18.00 – Miszkowice: Msza św. wypominkowa za zmarłych

10.11 – czwartek   16.30 – Opawa:         Msza św. wypominkowa za zmarłych

11.11 – piątek          8.00 – Msza św. Hubertowska  w kaplicy leśnej

18.00 – Miszkowice:  + Marcin Król – imieninowa

12.11 – sobota      16.30 – Opawa:         Msza św. wypominkowa za zmarłych

13.11.2016 – XXXIII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Król Ignacy – 6 r.śm. – od żony i córek

Opawa         10.30 – ++ Jamro Janina, Józef, Janusz – r.śm.

Miszkowice  12.00 – ++ Rogas Henryk, Dąbrowska Anna, Paweł i Józef