Autor: 28 sty 2017

Ogłoszenia duszpasterskie 29.01.2017

– IV Niedziela zwykła

1. W naszej parafii zakończyła się wizyta duszpasterska – Kolęda. Dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było spotkać się i razem modlić. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi. W tym roku księdza przyjęło 405 rodzin. Natomiast nie zastałem 89 rodzin.
  2. W czwartek 2 lutego przypada święto Ofiarowania NMP, czyli święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, czyli dzień poświęcony osobom powołanym do kapłaństwa lub zakonu. W tym dniu przynosimy na mszę św. świece.
  3. Proszę o rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej w sobotę w Miszkowicach o godz. 9.00, a w Opawie w dowolnym czasie.
  4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Ofiary na tacę z tej niedzieli będą przeznaczone na remont kościoła.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Adoracja w czwartek do godz. 19.00. W piątek spowiedź 15 minut przed mszą św.
  6. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.
  7. Kandydatów do Bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w sobotę na godz. 17.00 w Opawie i 18.00 w Miszkowicach.
  8. Osoby i rodziny, które nie mogły przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonym czasie mogą zaprosić księdza na dodatkową kolędę, która odbędzie się w sobotę 28 stycznia w godzinach popołudniowych.
  9. Zapraszam mieszkańców Paczyna do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00.

1). Mateusz Jerzak,     zam. w Marciszowie i

Ilona Wesołowska, zam. w Miszkowicach – zapowiedź II

2). Marek Galica, zam. w Kamiennej Górze i

Klaudia Bołoz, zam. w Niedamirowie – Zapowiedź I

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

29.01.2017 – IV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Irena Nowotna – od kolegów, koleżanek, znajomych i sąsiadów

Opawa         10.30 – ++ Maria i Augustyn Grochowscy

Miszkowice  12.00 – + Stefania Ślusarz – od rodziny