Autor: 4 lut 2017

05.02.2017 r. – V Niedziela zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę na remont kościoła.
  2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich Rodziców odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 18.00 na plebanii. Jest to spotkanie dotyczące strojów komunijnych. Na to spotkanie zapraszam także rodziców, którzy pragną odsprzedać stroje komunijne swoich starszych dzieci.
  3. W sobotę 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Na Mszy św. będzie udzielany zbiorowo Sakrament Chorych.
  4. Dziękuję za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej i posprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: Osmolak: Katarzyna, Janusz i Leszek, Góralski Mieczysław, Berdychowski Jan, Kurasz Małgorzata, Otyńscy Irena i Henryk, Błońska: Lucyna i Klaudia, Pakiet Mirosław. Szczególne podziękowania dla tych osób, które przyszły z własnej inicjatywy, po za kolejką do sprzątania. Zapraszam w najbliższą sobotę na godz. 9.00 rodziny z Paprotek z nr od 1 do 5.
  5. Dziękuję za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej i posprzątanie kościoła rodzinom z Opawy z nr od 20 do 39. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę rodziny z Opawy z nr od 62 do 65.

1). Mateusz Jerzak,     zam. w Marciszowie i

Ilona Wesołowska, zam. w Miszkowicach – zapowiedź III

2). Marek Galica, zam. w Kamiennej Górze i

Klaudia Bołoz, zam. w Niedamirowie – Zapowiedź II

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. proboszcza.

05.02.2017 – V Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Marcin Król – urodzinowa

Opawa         10.30 – 1). ++ Grażyna i Zbigniew Guśtak – w rocz. śm. – od syna z rodziną,

2). ++ Wąsowicz Zdzisław, Rodzice i Bracia, ++ z rodz. Guśtak i Berdychowskich,

3). + Daniel – w miesiąc po śmierci – od kuzynki z rodziną,

4). ++ Król: Michał, Anna, Janina, Michalina, Katarzyna, Jan – od Piotra Króla,

5). ++ Jan i Maria Kołodziej, Stanisław i Franciszka Guguł, Krystyna i Ludwik Harjasz,

Jan Polichoński, Stanisława Pawlak, Andrzej Lubieniecki, Maria i Franciszek Węgrzyn,

6). O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Rodziców

Miszkowice  12.00 – + Irena Nowotna – od kolegów, koleżanek, znajomych i sąsiadów

08.02 – środa            18.00 – Miszkowice: + Antoni Grzybek – od Chorągwickich: Marii i Franciszka

09.02 – czwartek      16.30 – Opawa: ++ s. Klemensa i s. Bonicela

10.02 – piątek           18.00 – Miszkowice: + Piotr Król –od Ewy i Wojtka, od Roberta,Marcina i Marka

11.02 – sobota         16.30 – Opawa: + Jamro Stanisław – 2 r.śm. – od wnuczki z rodziną

18.00 – Miszkowice: + Henryk Balkiewicz

12.02.2017 – IV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Irena Nowotna – od kolegów, koleżanek, znajomych i sąsiadów

Opawa         10.30 – ++ Piotr, Stefania, Wojciech i Grażyna Skoczeń

Miszkowice  12.00 – + Władysław Popławski 25 r.śm.