Autor: 13 maj 2017

14.05.2017– V Niedziela Wielkanocy

1. Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo majowe na godz. 17.30.
  2. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli jednego z patronów Polski
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych we wtorek o godz. 18.30.
  4. Próba dla dzieci komunijnych w środę o godz. 16.30.
  5. Sprzątanie kościoła w czwartek o godz. 18.00. Obecność wszystkich rodziców obowiązkowa.
  6. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o godz. 11.00. Dekorowanie kościoła i próba w sobotę o godz. 12.00.
  7. Zbiórka ministrantów w Miszkowicach w sobotę o godz. 10.00.
  8. W naszej parafii 22 maja w poniedziałek przypada Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbywać się będzie przez cały dzień. Adoracja rozpocznie się mszą św. o godz. 7.00, na którą szczególnie zapraszam dzieci z rodzicami. Zakończenie adoracji nabożeństwem majowym o godz. 20.00 i mszą św. o godz. 21.00. Dzień ten przeżyjmy pod hasłem modlitwy różańcowej do jakiej zaprasza nas Maryja w objawieniach fatimskich. Proszę o wpisywanie się na listę adoracyjną. Niech każdy odmówi tego dnia przynajmniej jedną część różańca.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary następującym osobom: Mirosława Dębińska, Kopeć Regina, Kopeć Władysława, Kopeć Agnieszka, Rosiek Maria.  W tym tygodniu kościół sprzątają rodzice dzieci komunijnych.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: ……………… Zapraszam w sobotę kolejne trzy rodziny z Niedamirowa.

1. Damian Wystrach, zam. w Jarkowicach i Paulina Gajda, zam. w Jarkowicach.
  2. Krzysztof Wachnowicz, zam. w Boguszowie Gorcach i Kamila Borys, zam. w Paprotkach.

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. Proboszcza.

14.05.2017 – V Niedziela Wielkanocy

Miszkowice    9.00 – ++ Andrzej Jordan i jego koledzy

Opawa         10.30 – ++ Rodzice: Stanisława i Stanisław Kociołek – od córki

Miszkowice  12.00 – ++ Borys: Aniela, Andrzej i brat Józef