Autor: 4 cze 2017

04.06.2017– Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj obchodzimy X Święto Dziękczynienia. Po mszy świętej będą zbierane ofiary do puszek na Wotum Narodu Polskiego – Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Matki Kościoła. Msze święte w obydwu kościołach.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek i piątek w godz. od 19.00 do 20.00
  5. Pielgrzymka AA z Kowar do Krzeszowa 10-11 czerwca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary do puszek na zniszczony przez wojnę w Syrii szpital w Aleppo.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za ofiary następującym osobom: ……… Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowice z nr od 86 do 98.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom: ……………… Zapraszam w sobotę pierwsze trzy rodziny z Opawy.

W Sakramentalny Związek Małżeński pragną wstąpić:

Cybulski Kamil,  zam. w Tychach i  Łuczak Katarzyna, zam. w Tychach

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach powinien to natychmiast zgłosić u ks. Proboszcza.

04.06.2017 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Miszkowice    9.00 – w intencji Róży Różańcowej Św. Urszuli Ledóchowskiej

Opawa         10.30 – 1). ++ Petronela i Paweł Fedoruk – od rodziny,   2). + Maria Giemzik – od  córki,

3). ++ Fedoruk Petronela i Paweł, Zbiejczyk Stanisław i Andrzej, Król Michał,

4). ++ Tobiasz Emilia i Władysław, Trojan Paulina, Jan i Władysław

Miszkowice  12.00 – ++ Karol i Marcel – z okazji Dnia Dziecka – od dziadków i wujka.

05.06 – poniedz. 16.30 – Opawa: w int. zmarłych polecanych w wypominkach (16.00 – Różaniec)

18.00 – Miszkowice: w int. zmarłych polec. w wypominkach (17.30 – Różaniec)

06.06 – wtorek     13.00 – Miszkowice: Pogrzeb: + Ryszarda Maria Jacewicz

09.06 – piątek     18.00 – Miszkowice: + Wiesław Majerski – od siostry z Nowego Sącza