Autor: 18 cze 2017

18.06.2017– XI Niedziela zwykła

1. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w tym roku w czwartek o godz. 8.00. Zapraszam dzieci, rodziców i nauczycieli naszej szkoły.
  2. Serdeczne podziękowania dla osób przygotowujących  Uroczystość Bożego Ciała: ołtarze z dekoracjami i kwiatami, liturgię, kościół i teren wokół kościoła. Dziękuję paniom z Kół Różańcowych, chórowi parafialnemu, mieszkańcom Paprotek, mieszkańcom Jarkowic, panu sołtysowi, panu kościelnemu, ministrantom.
  3. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek w obu kościołach. Po mszach św. odbędą się  procesje wokół kościoła.
  4. Spotkanie przedwakacyjne dla kandydatów do Bierzmowania we wtorek o godz. 18.00 w kościele w Miszkowicach.
  5. Spotkanie przedwakacyjne dla ministrantów w środę: Opawa: 16.00, Miszkowice: 17.00.
  6. W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post. W tym dniu kancelaria parafialna jest nieczynna.
  7. W przyszłą niedzielę msze święte o godz. 10.30 i 12.00 będzie odprawiał ksiądz z Lubawki.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiary następującym osobom: Agnieszka Wójcik, Maria Wojnicz, Lemańska Barbara i Wojciech, Krystyna Król, Andrzej Bednarz, Anna Marzec, Kowalska Anna i Patryk, Stanisława Migacz, Błońska Grażyna i Lucyna. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9.00 rodziny z Miszkowice z nr od 112  do 120.
  9. Dziękuję mieszkańcom Opawy za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Liber, Lompart, Zych, Król. Dziękuję za remont kaplicy w Niedamirowie panu Jackowi Fabianowskiemu z Lubawki oraz Piotrowi Otręba, Piotrowi Wąsowiczowi i Mirosławowi Guśtakowi.

18.06.2017 –  XI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Józef  Stołpiec z okazji Dnia Ojca – od córki i syna z rodzinami

Opawa         10.30 – ++ Augustyn i Maria  oraz  Józef : Grochowscy

Miszkowice  12.00 – ++ Jan Mazur i Janusz Popławski  –  z okazji Dnia Ojca

21.06 – środa      18.00 – Miszkowice: intencja wolna

22.06 – czwartek   8.00 – Miszkowice: Msza na zakończenie roku szkolnego w intencji parafian

16.30 – Opawa: intencja wolna

18.00 – Miszkowice: intencja wolna

23.06 – piątek      Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

16.30 – Opawa: intencja wolna

18.00 – Miszkowice: ++ Anna Król (15 r.śm.) i Michał Król

24.06 – sobota    16.30 – Opawa: + Damian Plizga – 4 r.śm.

25.06.2017 –  XI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Maria Błońska (r.śm.), Jan Błoński, Janina Kluba