Autor: 15 lip 2017

16.07.2017– XIV Niedziela zwykła

1. Pielgrzymka piesza na Jasną Górę 29.07 – 07.08 – szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  2. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na 24 Spotkanie Młodych, które odbędzie się w dniach od 24 do 27 sierpnia w Legnickim Polu. W programie: konferencje, prace w grupach, wspólny taniec, adoracja, czas świadectwa, nabożeństwa, Eucharystia. Specjalnymi gośćmi będą: O. Leon Knabit, Radosław Pazura – aktor, i Paweł Cwenar. Odbędą się również koncerty zespołów Mate.O/Tu i strona B.
  3. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna tylko w soboty od 19.00 do 20.00 lub na telefon.
  4. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów z okazji XVIII tygodnia św. Krzysztofa. Uroczysta Msza św. w kościele 14 Wspomożycieli na Podlesiu w Lubawce o godz. 17.00.
  5. W naszej parafii poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. za dwa tygodnie 30 lipca na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa.
  6. Pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 3 do 10 listopada 2017 r. organizuje kościelne biuro pielgrzymkowe z Legnicy. Szczegóły na folderach. Zapisy do 15 września.
  7. Pierwszy Ogólnopolski Kongres Różańcowy na Jasnej Górze od 6 do 8 września 2017 r. Bogaty program na tablicy ogłoszeń. Z tej okazji  7 września sympozjum naukowe. Zapisy do końca lipca u ks. Mariana Kopko w Krzeszowie. Program Kongresu  u ks. Proboszcza.
  8. Pani Aldona Ochmańska organizuje Pielgrzymkę do Częstochowy na 5 sierpnia sobotę. Koszt z ubezpieczeniem 60 zł. Poproszono mnie o przewodniczenie Pielgrzymce. Zapisy u Pani Aldony do 20 lipca. Tel. 604 609 237. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Wioletta Chochorowska, Lucjan Badziński, Kurasz Henryk, Kurasz Małgorzata, Izworska Agnieszka.   W tym tygodniu nie ma sprzątania kościoła.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: Janiszewscy, Olszak, Król. Zapraszam kolejne trzy rodziny.
  11. Rodziny sprzątające mogą przygotować tylko jeden bukiet przy głównym ołtarzu.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1). Majda    Marcin, zam. w Niedamirowie i  Król          Karolina, zam. Bukówce k. Lubawki, zap. III

2). Król       Maciej, zam. w Opawie i             Skoczeń   Dagmara, zam. w Opawie, zap. III

3). Ogórek Michał, zam. w Jarkowicach i     Cichocka Paulina, zam. w Pisarzowicach, zap. II