Autor: 22 lip 2017

23.07.2017– XVI Niedziela zwykła

1. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna tylko w soboty od 19.00 do 20.00 lub na telefon.
  2. Dzisiaj po Mszy św. można złożyć ofiary do puszek na remont spalonej wieży katedry w Gorzowie Wielkopolskim.
  3. Dzisiaj poświęcenie pojazdów z okazji XVIII tygodnia św. Krzysztofa. Uroczysta Msza św. w kościele 14 Wspomożycieli na Podlesiu w Lubawce o godz. 17.00.
  4. W naszej parafii poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. odbędzie się w przyszłą niedzielę – 30 lipca na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa. Po mszy św. będzie można złożyć ofiary do puszek na środki transportu dla misjonarzy w ramach akcji „św. Krzysztof”.
  5. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na 24 Spotkanie Młodych, które odbędzie się w dniach od 24 do 27 sierpnia w Legnickim Polu.
  6. Pielgrzymka do Częstochowy na razie odwołana z powodu braku chętnych. Odbędzie się ona w późniejszym terminie.
  7. Kalendarz Liturgiczny: we wtorek święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, w środę wspomnienie św. Joachima i Anny, w sobotę wspomnienie św. Marty.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: …….   Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9.00 rodziny z Jarkowic z nr od 12 do 20.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym rodzinom: … . Zapraszam kolejne trzy rodziny.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

1). Ogórek Michał, zam. w Jarkowicach i     Cichocka Paulina, zam. w Pisarzowicach, zap. III

23.07.2017 –  XVI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Karol (z okazji urodzin) – od babci Heli

Opawa         10.30 – + Anna Skowrońska – imieninowa

Miszkowice  12.00 – ++ Wincenty i Marta Pietrulewicz – od Teresy z rodziną

28.07 – piątek     18.00 – Miszkowice: + Mirosław Kwiatkowski – 1 r.śm. – od dzieci z rodzinami

29.07 – sobota    16.30 – Opawa: + Piotr Hajduk – 29 r.śm.

18.00 – Miszkowice: + Czesława Zięba – od rodziny

30.07.2017 –  XVII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Andrzej, Aniela i brat Józef

Opawa         10.30 – 45 rocznica ślubu: Bogusławy i Zbigniewa Król – od córek z rodzinami