Autor: 21 paź 2017

22.10.2017– XXIX Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna kolejny Tydzień Misyjny pod hasłem: „Idźcie i głoście”. Na zakończenie tego tygodnia w przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary do puszek na Misje.
  2. Dzisiaj zbieramy podpisy pod projektem ustawy o obronie dziecka poczętego, czyli przeciwko aborcji.
  3. Spotkanie dla dzieci  klasy III przygotowujących się do I Komunii św.  w piątek o godz. 16.30 w kościele w Miszkowicach.
  4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania za dwa tygodnie.
  5. Zapraszam chłopców z klasy trzeciej i starszych z całej parafii,  którzy chcieliby zostać ministrantami na spotkanie w najbliższą sobotę na godz. 12.00 do kościoła w Miszkowicach.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, grabienie liści i ofiary następującym osobom: Wiesław Berdychowski, Katarzyna Berdychowska, Józefa Berdychowska, Anna Szostak, Kornel Pietrzyk, Krystyna Berdychowska, Ludwika Rokicka, Maria Borys, Edyta Topolska, Małgorzata Kowalska, Marzena Błońska, Anna Błońska, Halina Mazur. Zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9.00 rodziny z Miszkowic z nr od 1 do 25. Będziemy też sprzątać liście wokół kościoła.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła przed odpustem  i za piękne kwiaty rodzinom z Opawy z nr od 40 do 62.  Zapraszam kolejne trzy rodziny w sobotę.
  8. Przypominam wszystkim sprzątającym o zasadach: nie wyciera się kurzu, nawet na sucho, na obrazach i figurach zabytkowych; pajęczyny z figur i obrazów zdejmuje się piórami; kwiaty ustawia się tak, aby nie dotykały zabytkowych figur, obrazów i ornamentów ołtarzy.

22.10.2017 –  XXIX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Maria, Ludwika, Antoni Czajka – od rodziny

Opawa         10.30 – + Irena Sałajczyk

Miszkowice  12.00 – + Bijak Marian – 3 r.śm. – od żony, dzieci, wnuczek i prawnuków