Autor: 26 lis 2017

26.11.2017– Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata odnawiamy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  2. W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła.
  3. Próba chóru w czwartek o 19.00.
  4. Odwiedziny chorych, którzy przyjmują sakramenty co miesiąc, jak i zgłoszonych z okazji świąt odbędą się w ramach rekolekcji adwentowych w piątek 8 grudnia od godz. 9.00. Chorych można już zgłaszać.
  5. Przypominam dzieciom o przypadającym w tym tygodniu kolejnym pierwszym piątku miesiąca.
  6. W tym tygodniu w pierwszą sobotę miesiąca modlitwa za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Spotkanie Mikołajowe dla ministrantów w sobotę o godz. 12.00 na plebanii. Na to spotkanie zapraszam też rodziców ministrantów.
  8. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w sobotę o godz. 18.00.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent.
  10. Proszę składać zamówienia na lampiony roratnie.
  11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca z adoracją Najświętszego Sakramentu i zmianą tajemnic Żywego Różańca.
  12. W naszej parafii Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach 7,8 i 9 grudnia, a poprowadzi je ks.Mariusz Robak, Misjonarz Świętej Rodziny z Czech.
  13. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Nowotna Marianna, Nowotna Jagoda oraz rodzinom: Skoczeń i Tasior. Zapraszam kolejne trzy rodziny.
  14. Dziękuję za przygotowanie kościoła oraz za kwiaty następującym rodzinom: Motak, Nakonieczni, Tobiasz.  Zapraszam kolejne trzy rodziny w sobotę.

26.11.2017 – Niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Miszkowice    9.00 – + Król Ignacy – 7 r.śm. – od żony i córek

Opawa         10.30 – ++ Maria, Augustyn i Józef  Grochowscy, Anna i Franciszka Dowchań –

od dzieci i wnuków