RÓŻANIEC DO GRANIC

Autor: 30 wrz 2017

Różaniec do Granic w kościele stacyjnym w Opawie

– filii parafii Miszkowice.

Rozpoczynamy w kościele p.w. św. Jadwigi Śląskiej w Opawie o godz. 10.30. Około 12.15 na stadionie obok kościoła herbatka, ciasto i własny prowiant oraz rozesłanie grup modlitewnych. O godz. 13.00 wyruszamy na szlaki. Przygotowane są 4 trasy: dwie górskie, jedna polna i jedna asfaltowa. Długość tras to 2 km, 3 km, 3,5 km i  4 km w jedną stronę. Dwie trasy zlokalizowane są dokładnie na granicy, a pozostałe w jej pobliżu. Wszystkie rozmieszczone są wokół Doliny Bobru. Na boisku, oczekując na powrót pielgrzymów, będziemy też odmawiać Różaniec jako piąta grupa. Jest to propozycja dla osób, które z różnych powodów nie będą mogli wyjść na szlaki.

Serdeczne zapraszamy.

Szczęść Boże!

Ks. Wiesław Florczuk – proboszcz.

  • Komentarze (0)

Adres trackback | RSS komentarzy

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.