Autor: 3 lip 2016

03.07.2016 – XIV Niedziela zwykła

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W naszej parafii serdecznie witamy grupę harcerek ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” Federacji Skautingu Europejskiego i życzymy błogosławieństwa Bożego. Z tej okazji w przyszłą niedzielę przyjedzie z wizytą ks. Bp Marek Mendyk i będzie odprawiał mszę św. o godz. 12.00 w Miszkowicach.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja po mszy do godz. 20.00. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  4. Poproszono parafię o przekazanie informacji, że 8 lipca odbędzie się spotkanie w sprawie przyłącza do sieci wodociągowej w świetlicy wiejskiej w Miszkowicach o godz. 15.30 i w Jarkowicach o godz. 17.00.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za kwiaty i za złożone ofiary następującym osobom: . Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach w sobotę na 00 pozostałe  rodziny z  Paprotek.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła oraz za kwiaty następującym rodzinom: Berdychowska Renata, Mrówka Małgorzata, Wąsowicz Janina. Zapraszam w tym tygodniu do sprzątania koąś.

03.07.2016 – XIV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Wolak Władysław – z racji imienin – od syna Józefa

Opawa         10.30 – Msza św. zbiorowa:

1). ++ Józef  i Mieczysław Król, Marek Jamro

2). + Stanisław Sikora – 10 r.śm. – od rodziny

3). ++ Irena Sałajczyk, Emilia, Władysław, Józef, Wincenty Tobiasz

4). W int. Róży Różańcowej pani Heleny Król – za żywych i zmarłych

5). ++ Stefania Najdycz, Antoni, Bocheński Marian i Zofia, Adam Motak i Janusz Filipowicz

6). ++ Tadeusz, Henryk, Adam, Helena Kociołek

7). ++ Julia, Zbigniew Pietrulewicz, Stanisława i Władysław, Zygmunt, Adam Gawron,

Teodozja, Józef Koczot – od rodziny

8). + Michał Król – od Adrianny  z mężem

Miszkowice  12.00 – ++ Jan Leśniak, Piotr Leśniak i Marcel Szulc

04.07 – poniedz.     16.30 – Opawa: + Zbigniew Pietrulewicz – w miesiąc po

18.00 – Miszkowice: + Wiesław Majerski – w miesiąc po

06.07 – środa          18.00 – Miszkowice: + Zofia Pakiet – w miesiąc po

07.07 – czwartek     18.00 – Miszkowice:  O powołania

08.07 – piątek          18.00 – Miszkowice: ++ Czesław Szczepaniak i Tadeusz Król – 1 r.śm.

09.07 – sobota        16.30 – Opawa: Chrzest: Alicja Wiśniowska

18.00 – Miszkowice: + Waldemar Kuras – w miesiąc po

10.07.2016 – XV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Alicja Baczyńska – 3 r.śm.

Opawa         10.30 – + Emilia Tobiasz – w rocznicę śmierci

Miszkowice  12.00 – ++ Wojciech Leśniak – 1 r.śm. i rodzice Józef i Józefa Leśniak