Autor: 20 paź 2018

21.10.2018 – XXIX Niedziela zwykła

1. Dziś, w przedostatnią niedzielę października, Kościół na całym świecie po raz 92 przeżywa Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny tego roku pod hasłem: „Pełni Ducha i Posłani”. Jest to okazja do odnowienia w sobie gorliwości misyjnej i apostolskiej.  Po mszy św. można składać ofiary do puszek na cele misyjne.
  2. Spotkanie dla dzieci komunijnych i rocznicowych w środę o 17.00 na plebanii w Miszkowicach.
  3. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w czwartek o 18.00 w świetlicy  w Miszkowicach.
  4. W sobotę zbiórka ministrantów w Miszkowicach o godz. 12.00 i w Opawie o 15.00.
  5. W sobotę ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II na Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Zbliża się listopad miesiąc pamięci o zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w kopertach na tacę lub po mszy św. do zakrystii. Można je także wrzucać do skrzynki na listy przy drzwiach plebanii.
  7. Proszę, by w listopadzie nie przynosić do kościoła chryzantem i innych kwiatów cmentarnych ani zniczy. Kościół należy dekorować kwiatami ciętymi.  Wyjątkiem jest Boży Grób.
  8. Dziękuję za pomoc przy remoncie kościoła następującym osobom: Halina Król, Olimpia Mrówka, Anna Marzec, Piotr Szymczak.
  9. Dziękuję za wygrabienie liści i prace wewnątrz kościoła następującym osobom: Maria Niemiec, Józefa Kornobys, Marta Król, Krystyna Król, Renata Błońska, Elżbieta Kochana, Iwona Postrożna, Lidia Dwulat, Mariola Tudorów, Nasypany Dariusz i Jolanta, Janina Zbozień, Agnieszka Klein, Krzysztof Flis.
  10. Zapraszam do sprzątania kościoła w Miszkowicach rodziny z Miszkowic z nr od 30 do 46.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i za kwiaty następującym osobom:

21.10.2018 – XXIX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Józef Stroncik – 1 r.śm.

Opawa         10.30 – + Jan Bołoz (23 r.śm.)-o dar nieba, ++z rodz. Skoczeń i o

potrzebne łaski dla żywych

Miszkowice  12.00 – w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej – od Pani Pawlik

24.10 – środa           18.00 – Miszkowice: + Franciszek Paluch

25.10 – czwartek      16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od Antoniego i Cecylii Słaby (4)

26.10 – piątek           16.30 – Opawa: 25 – lecie ślubu Renaty  i Tomasza Nowakowskich

18.00 – Miszkowice: ++ Hanna i Władysław Paluch

27.10 – sobota         16.30 – Opawa: + Bronisław Skoczeń – od Krzysztofa i Izabeli Słaby

18.00 – Miszkowice: Dziękczynna za otrzymane łaski przez wstawiennictwo św.

Jana Pawła II

28.10.2018 – XXX Niedziela zwykła