Autor: 8 lip 2023

09.07.2023 – XIV Niedziela zwykła

1. Festyn Parafialny odbędzie się w pierwszą niedzielę sierpnia – 06.08.2023.
  2. Dziękuję panu Wiesławowi Królowi za wykoszenie trawy wokół kościoła.
  3. Dziękuję panu Jerzemu Wójcikowi za wieloletnią troskę o zegar na wieży kościelnej. Funkcję tę wykonywał społecznie przez wiele lat. Obecnie „przeszedł na emeryturę”. Bóg zapłać. Parafia poszukuje osoby, która mogłaby przejąć to zadanie. Polega ono głównie na tym, aby dwa razy w tygodniu nakręcać zegar.
  4. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna tylko w soboty w godz. 19.00 – 20.00.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiarę na kościół i za kwiaty pani Marii Kruczek. Zapraszam rodziny z Miszkowic z nr od 66 do 74.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Opawie i za kwiaty następującym rodzinom: Fecko, Rębilas, Wilczyńska.

ZAPOWIEDZI     PRZEDŚLUBNE

W sakramentalny związek małżeński pragną wstąpić:

1. Zbigniew Tobiasz, zam. w Lubawce, poprzednio w Opawie i Klaudia Kruk – zam. w Oławie – zapowiedź II – ostatnia.

Kto by wiedział o jakichś przeszkodach, powinien to niezwłocznie zgłosić księdzu Proboszczowi.

Obecnie wymagane są dwie zapowiedzi przedślubne.

09.07.2023 – XIV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – + Michał Popławski – 26 r.śm.

Opawa          10.30 – ++ Janina i Piotr Król, Edward Dumana, Maria, Władysław Góral,

++ Włodarczyk Maria i Bronisław

Po Mszy św. Chrzest: Ignacy, Jan Stadnik

Miszkowice  12.00 – ++ Kalisiak Krzysztof, Król Barbara i Stanisław, Kosińska Bronisława