Autor: 15 lip 2023

16.07.2023 – XV Niedziela zwykła

1. W przyszłą niedzielę – 23 lipca – Dzień św. Krzysztofa – po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów – samochodów, motocykli, rowerów i innych środków lokomocji. W tym dniu zbierane będą ofiary do puszek na środki lokomocji dla misjonarzy.
  2. Organizatorzy wraz z Radą Parafialną i ks. Proboszczem serdecznie zapraszają na Festyn Parafialny, który odbędzie się w pierwszą niedzielę sierpnia – 06.08.2023 w godz. od 14.00 do 20.00. Na Festynie wystąpi kapela góralska JANICKI. W tym roku nowość!!! – pokazy akrobatów i animacje teatralne. Wszystkie „dmuchańce” dla dzieci za darmo.
  3. Spotkanie przedfestynowe dla osób angażujących się co roku odbędzie się w przyszły poniedziałek, czyli 24 lipca wieczorem. Szczegóły będą podane za tydzień. Liczę na wszystkie osoby, które angażowały się w organizację poprzednich festynów i zapraszam każdego chętnego do włączenia się w nasze wspólne dzieło.
  4. Dziękuję panu Markowi Przeworskiemu za remont okna na chórze w Opawie.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiarę na kościół i za kwiaty ……. Zapraszam rodziny z Miszkowic z nr od 75 do 84.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Opawie i za kwiaty następującym rodzinom: . ….

16.07.2023 – XV Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Janina, Franciszek, Janusz Filipowicz

Opawa          10.30 – + Ostowska Henryka – od córki z rodziną