Autor: 22 lip 2023

23.07.2023 – XVI Niedziela zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień św. Krzysztofa – po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. W tym dniu zbierane są ofiary do puszek na środki lokomocji dla misjonarzy.
  2. Organizatorzy wraz z Radą Parafialną i ks. Proboszczem serdecznie zapraszają na Festyn Parafialny, który odbędzie się w pierwszą niedzielę sierpnia – 06.08.2023 w godz. od 14.00 do 20.00. Na Festynie wystąpi kapela góralska JANICKI. W tym roku nowość!!! – pokazy akrobatów cyrkowych i animacje teatralne. Wszystkie „dmuchańce” dla dzieci za darmo.
  3. Zapraszam osoby biorące udział w organizacji, przygotowaniu i obsłudze Festynu Parafialnego, w przygotowaniach kulinarnych i prowadzących stoiska gastronomiczne, a także chętnych do włączenia się w to dzieło na spotkanie jutro czyli w poniedziałek na godz. 17.00 do Ogródka Jordanowskiego w Miszkowicach.
  4. Dziękuję panu Wiesławowi Królowi za wykoszenie trawników wokół kościoła i plebanii.
  5. Wszystkim przebywającym w naszej parafii na urlopach i wakacjach życzymy spokojnego i błogosławionego wypoczynku.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, za ofiarę na kościół i za kwiaty następującym osobom: Kopeć Regina, Kopeć Władysława, Kopeć Agnieszka. Zapraszam rodziny z Miszkowic z nr od 85 do 90.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła w Opawie i za kwiaty następującym rodzinom: . ….

23.07.2023 – XVI Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Jan, Stanisława, Marian Berdychowscy, Włodarczyk: Bronisław, Maria i

Henryk

Opawa          10.30 – + Krzysztof Rębilas – imieninowa – od żony i dzieci

Miszkowice  12.00 – + Karol Chochorowski – urodzinowa

26.06 – środa                       18.00 – Miszkowice: ++ Stanisław Wiśniowski i Anna Bołoz – od syna i synowej,

++ Bonifacy i Krystyna Puchała

28.06 – piątek           18.00 – Miszkowice: + Barbara Szpila – od synów

29.06 – sobota         15.00 – Opawa: 90 rocznica urodzin Miechurskiej Anny – o zdrowie i Boże błogosław.

– od wnuków i prawnuków

18.00 – Miszkowice: + Maria Gryzik – 4 r.śm.

30.07.2023 – XVII Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ z rodziny Borysów: Andrzej, Aniela i Józef – od rodziny