Autor: 21 paź 2023

22.10.2023 – XXIX Niedziela zwykła

1. W obecną niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Misje sercem Kościoła”. Jest to święto patronalne Papieskich Dzieł Misyjnych oraz dzień solidarności misyjnej w całym Kościele powszechnym, a także dzień modlitwy za misjonarzy posługujących na całym świecie. Można złożyć ofiarę do puszek na Misje.
  2. Doroczne wspomnienie w liturgii św. Jana Pawła II przypada 22 października. Z tej okazji dzisiaj można nabyć kremówki papieskie. Część dochodu na Misje.
  3. W piątek Dzień Papieski w Miszkowicach.
  4. W najbliższą sobotę organizowany jest dla ministrantów wyjazd do Western City. Spotkanie z rodzicami w tej sprawie dziś po Mszy świętej.
  5. Są już kartki wypominkowe. Proszę wypełnić, zapamiętać datę i złożyć na tacę lub bezpośrednio do ks. Proboszcza.
  6. Za tydzień z soboty na niedzielę zmiana czasu. Śpimy godzinę dłużej.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty państwu Katarzynie i Januszowi Osmolak. Zapraszam rodziny z Paprotek z nr od 1 do 10.
  8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty rodzinom: Dąbrowskich, Trojan i Kociołek. Zapraszam kolejne rodziny. Przygotowujących odpust proszę, aby wszystkie sprzęty kościelne wróciły na swoje miejsce.

22.10.2023 – XXIX Niedziela zwykła

Miszkowice    9.00 – ++ Rodzice: Andrzej Kowalczyk i Eugeniusz i Janina Kowal

Opawa          10.30 – 30 rocznica ślubu Renaty i Tomasza Nowakowskich – od dzieci z rodzinami

Miszkowice  12.00 – + Stanisław Chochorowski – 22 rocznica śmierci