Autor: 18 lis 2023

19.11.2023 – XXXIII niedziela zwykła

1. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to dzień patronalny Liturgicznej Służby Ołtarza. W tym dniu na Mszy św. o godz. 12.00 do grona Służby Liturgicznej zostaną uroczyście przyjęte trzy osoby.
  2. Także w przyszłą niedzielę Dzień Papieski z ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II, na nabożeństwie ku czci Chrystusa Króla z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, w kościele w Miszkowicach o godz. 15.00.
  3. Zbiórka ministrantów w Miszkowicach w sobotę o godz. 12.00.
  4. Z okazji przypadającego w środę wspomnienia św. Cecylii patronki chórzystów i muzyki kościelnej składam najserdeczniejsze życzenia osobom należącym do naszego chóru parafialnego oraz naszym organistom – panom: Zenkowi, Romkowi i Sławkowi.
  5. Różne spotkania i dni skupienia dla narzeczonych, młodych małżeństw i kobiet – informacja na tablicy ogłoszeń na plakatach.
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła, ofiary i kwiaty następującym osobom: Król Marta, Król Krystyna, Maria Niemiec, Flisiak Krzysztof.
  7. Dziękuję za sprzątanie kościoła następującym osobom: Król Barbara i Zenon, Gryszun Janina, Dumana Monika, Plizga Angelika, Król Jan, Król Marzena. Zapraszam kolejne rodziny.

19.11.2023 – XXXIII niedziela zwykła

Miszkowice     9.00 – ++ żona Teresa Trzpis, Rodzice: Władysława i Henryk, siostry: Irena Trzpis

i Maria Paterek – od męża: Stanisława Trzpis i synów: Marka i Pawła

Opawa           10.30 – ++ Jamro Jan, Maria, Eugeniusz, Irena, Andrzej, Ignacy, Elżbieta, Barbara

Miszkowice   12.00 – 18 urodziny Patrycji Rumińskiej

20.11 – poniedz.      18.00 – Miszkowice: + Marta Borek – od rodziny Kamińskich

22.11 – środa           18.00 – Miszkowice: ++ Anna Bołoz i Stanisław Wiśniowski – od Edwarda Błońskiego z rodziną

23.11 – czwartek      16.30 – Opawa:  + Irena Plizga – od Janiny Gryszun

24.11 – piątek           18.00 – Miszkowice: ++ z rodziny Nowotnych: Marta, Stefan, Irena, Halina

25.11 – sobota         16.30 – Opawa: + Henryk Kozicki – w miesiąc po śmierci

26.11.2023 – Niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Miszkowice     9.00 – w intencji rodzin: Brotoń, Postrożni, Schabińscy – o zdrowie, Boże

błogosławieństwo, potrzebne łaski i o nawrócenie

Opawa           10.30 – ++ Majerscy: Cecylia i Józef, Skoczeń Apolonia, Bołoz: Michał, Janina,

Anna i Jan, Stanisław Wiśniewski – od Stanisławy Bołoz z rodziną

Miszkowice   12.00 – ++ Jacek i Marek Dytko

Spotkanie dla małżeństw

na temat „Temperament i osobowość”.

We wtorek 5 grudnia 2023 roku

w godz. 17.00-20.30

(miejsce: Dom Słowa w Legnicy – ul. Jana Pawła II 1 – budynek Kurii Legnickiej)

–Zapisy w Duszpasterstwie Rodzin DL:

tel. (+48) 697-672-275,

mail: rodzina@diecezja.legnica.pl.